Forum roditelja i učenika 2.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum roditelja i učenika 2.b

Forum je mjesto razgovora i suradnje između učenika, roditelja i učiteljica.


You are not connected. Please login or register

Provjera iz jezika

+2
Ribica
svuk
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Provjera iz jezika Empty Provjera iz jezika pet sij 28, 2011 12:02 pm

svuk

svuk
Admin

Današnja provjera iz jezika (rečenica) polučila je ove rezultate:
odličnih 11, vrlodobrih 8 i 5 dobrih.

Provjera se sastojala od 3 zadatka
a) sastavi rečenicu gledajući određenu sliku (i točka na kraju rečenice ili znak koji odaberu)
b) stavi rečenični znak na kraju otisnute rečenice (morali pročitati u sebi i staviti . ? ili ! )
c) diktat 6 rečenica

Nakon ocjenjivanja i sprovedene analize, moj ovrt je da nisu slušali postavljene zadatke, igrali se, i nisu dovoljno povezali znanje o rečenici i rečenični znak.
Tri učenika nisu uopće izradili prvi zadatak jer su BOJALI.
Dva učenika nisu uopće čitali drugi zadatak nego postavi rečenične znakove po vlastitoj volji.
U diktatu petero učenika ne zna napisati pravilno riječi: leđa, djevojčica i ne koristi rečenične znakove.

Očekivala sam bolji uspjeh za prvu provjeru, i veću koncentraciju prilikom pisanja provjere, ali eto, što je tu je, ocjene su upisane u imenik...

http://sites.google.com/site/drugasici/

2Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pet sij 28, 2011 12:41 pm

Ribica

Ribica

Prema opisu svega navedenog i poznajući Tina sve više od 3 bilo bi pravo iznenađenje. sunny

3Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pet sij 28, 2011 1:19 pm

svuk

svuk
Admin

A ne smijem tako javno pisati ocjene pojedinaca, ali za informaciju nije između najlošijih tri... Very Happy

http://sites.google.com/site/drugasici/

4Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pet sij 28, 2011 2:41 pm

Ribica

Ribica

svuk je napisao/la:A ne smijem tako javno pisati ocjene pojedinaca, ali za informaciju nije između najlošijih tri... Very Happy

od 5 mogućih koji su dobili 3 Very Happy

5Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pet sij 28, 2011 3:18 pm

svuk

svuk
Admin

ccc...rekoh ne javno, za to postoje privatne poruke Wink

http://sites.google.com/site/drugasici/

6Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pon sij 31, 2011 12:02 pm

VTBmama



Mene zanima kakva je njihova reakcija kad im pročitate
ocjene. Ja recimo, uopće nemam osjećaj da su svijesni važnosti provjera. Da ih vi ne oglasite na web stranici ili u informativci,
ja bih živjela u općem neznanju Rolling Eyes U detalje saznam jedino čega su se igrali.

7Provjera iz jezika Empty Provjera iz jezika pon sij 31, 2011 12:09 pm

Nella



Ante je doma rekao da je dobio 5. ali je također pitao što znači jedan minus (da li je to -1, ili nešto drugo, nije se mogao sjetiti)? također provjere ne doživljava, kao nešto jako važno. Samo zna da je škola obaveza i da se mora učiti, tj. truditi.

8Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pon sij 31, 2011 1:50 pm

svuk

svuk
Admin

To je negativni bod koji meni znači u zbroju, njemu ne znači ništa... Smile

Danas provjera iz matematike:
odličnih 19
vrlo dobrih 4
dobar 1 učenica

http://sites.google.com/site/drugasici/

9Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pon sij 31, 2011 4:51 pm

svuk

svuk
Admin

Naglas izrečem ocjene koje idu u imenik te objasnim tko i što je dobio i zašto.
Danas su pljeskom pozdravili svaku peticu.
Četvorke su odraz nepažnje, a trojkica bolesti učenice.

Inače mislim da bi trebali znati da ocjene u bilježnici su motivirajuće, a da ocjene koje upisuju se u dnevnik su odraz znanja, nečeg što se pita/provjerava i uvijek se kažu djeci.

I love you

http://sites.google.com/site/drugasici/

10Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pon sij 31, 2011 10:25 pm

Ribica

Ribica

Jos kad bi i neki zapamtili do kuce .... :-)

11Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika uto vel 01, 2011 10:44 am

VTBmama



A neki zapamte, kažu tek kad ih se pita i uopće se ne uzrujavaju radi ocjene Rolling Eyes

12Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pon vel 07, 2011 2:33 pm

Tmama



da, moj Nino se isto bas ne "hvali". pa opet, tome valjda i sluze informacije. cini mi se kao da je on to uzeo zdravo za gotovo. u skolu se mora ici, idem, ucim i nemoj me nista pitat/gnjavit. silent
nego, iako je danas toplo vani, nisam sretna sto su vani bili samo u majicama No

13Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pon vel 07, 2011 4:39 pm

svuk

svuk
Admin

Taj dio ne znam, mi imali TZK u dvorani, išli u kaputima tamo i izvan dvorane Surprised

http://sites.google.com/site/drugasici/

14Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pon vel 07, 2011 5:44 pm

vgregec



Kakva je situacija s bolestima? Lara je bila bolesna, sad je ok, jos jako kaslje, pa cemo biti jos malo doma.
Sto raditi u tim situacijama? Uzimati biljeznice od nekoga (makar ih ne nose uvijek doma), prepisivati, raditi s njima propusteno? Bojim se da joj ne pokazem krivo kako se pise neko pisano slovo.

15Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika pon vel 07, 2011 5:53 pm

svuk

svuk
Admin

Danas ih nema 7, u petak ih nije bilo 12, zanimljivo, bolesni su se vratili, novi su bolesni...

Za sada pratite zadaće koje objavim, opis pisanih slova piše u početnici (nagib, izgled).
MAT - vježbamo cijeli tjedan zadatke riječima i mat. jezikom, HJ - radimo još dva pisana slova U i E, PID završavamo promet...
Uglavnom, nek se osloni na zadaće, ne treba prepisivati gradivo.
________________________ nevezano uz Laru ___________

***Isto tako došla su mi djeca nakon bolesti i kažu mi ne znamo pjevati tu pjesmu iz GK jer smo bili bolesni, svaki učenik je uz udžbenik dobio CD i pjesma se može naučiti i bez dolaska na nastavu***

http://sites.google.com/site/drugasici/

16Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika uto vel 08, 2011 7:43 am

Tmama



sto se zadace tice, srecom mi smo blizu, a i isla sam pred kcer u skolu pa sam navratila i pitala uciteljicu za zadacu. osim toga, sreca pa nije dugo potrajalo. Very Happy

17Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika uto vel 08, 2011 7:55 am

vgregec



da, tako i radimo. Jedino sto nam je pocetnica u skoli pa nemamo opis slova Sad

18Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika uto vel 08, 2011 8:10 am

vgregec



sta su dobili u cetvrtak i petak za zadacu, zna li netko mozda?

19Provjera iz jezika Empty Re: Provjera iz jezika uto vel 08, 2011 9:54 am

Tmama



za cetvrtak cini mi se da i nije bilo nista, osim vjezbanja pisanih slova (ucili su prosli tjedan i, a), a u petak je bila popodne zamjenska uciteljica (Tajana), jer je uciteljica Vlatka bila ujutro. kad sam dosla, rekla mi je da neka samo vjezba slova i dala mi je jedan listic za vjezbu. rekla mi je da ih puno nije bilo na nastavi, pa su uglavnom ponavljali. Laughing

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.