Forum roditelja i učenika 2.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum roditelja i učenika 2.b

Forum je mjesto razgovora i suradnje između učenika, roditelja i učiteljica.


You are not connected. Please login or register

Predstavljanje

+2
VTBmama
svuk
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Predstavljanje Empty Predstavljanje sri sij 26, 2011 9:21 am

svuk

svuk
Admin

Radi lakše kmunikacije, otkrite tko se krije iza kojeg nadimka (nicka)

Dakle iza svuk krije se učiteljica Sandra.
Mama Angeline i Eme Ive.
Učiteljica vaše djece.

***moram ih pohvaliti, ali stvarno ovakvu generaciju još nisam imala, u pozitivnom smislu***

http://sites.google.com/site/drugasici/

2Predstavljanje Empty Re: Predstavljanje sri sij 26, 2011 2:15 pm

VTBmama



Ja sam mama Vite Topić Brečevića i moram reći da je
njemu prijelaz iz vrtića u školu protekao iznad svih
očekivanja glatko. Kao da je oduvijek u školi sunny

3Predstavljanje Empty Re: Predstavljanje sri sij 26, 2011 5:07 pm

vgregec



ja sam Vesna Gregec, mama od Lare i Tije. Stvarno sam sretna sto Lara ide u prvi B, jer mi se cini da su super ekipa. Moram priznati da sam se prije upisa u skolu malo raspitala o uciteljicama i drago mi je da jesam Very Happy

4Predstavljanje Empty Predstavljanje pon sij 31, 2011 12:14 pm

Nella



Ja sam mama Ante Krešića. I nama je prijelaz vrtić - škola, zaista, prošao bezbolno. Ante je oduševljen učiteljicama i cijelom ekipom iz razreda (veliki broj djece nije poznavao od ranije). Sve vezano uz školu rado prepričava, samo nekad nije siguran koje ocjene idu u imenik, a koje je dobio u bilježnicu.

5Predstavljanje Empty Re: Predstavljanje pon vel 07, 2011 2:29 pm

Tmama



ja sam mama od Nina Very Happy
vec sam negdje napisala da su moje bojazni glede kretanja u skolu i privikavanja pale u vodu. pokazalo se puno bolje nego sto sam mislila. iako, trebamo jos poraditi na emotivnoj zrelosti Wink
nego, htjela sam pitati, druze li se vasa djeca medjusobno i izvan skole? imaju li za to potrebe? moj je N prilicno samostalan tip (da ne kazem samotnjacki ponekad), pa mu uz sestru ne fali neko drustvo, pa opet, cini mi se da bi mu nekad pasalo da se poigra sa svojim vrsnjacima?!

6Predstavljanje Empty Predstavljanje uto vel 08, 2011 2:07 pm

Nella



Ante je jako društveno dijete (valjda jer je jedinac), pa ako želite možemo se družiti, što vani, što doma. Njemu se ekipa iz razreda jako sviđa, i vjerujem da bi bio sretan da se druže i van škole.
sunny

Vido L.

Vido L.

Nella je napisao/la:Ante je jako društveno dijete (valjda jer je jedinac), pa ako želite možemo se družiti, što vani, što doma. Njemu se ekipa iz razreda jako sviđa, i vjerujem da bi bio sretan da se druže i van škole.
sunny

8Predstavljanje Empty Re: Predstavljanje sri vel 09, 2011 7:37 am

Tmama



naravno, ja sam uvijek za. iako, ponekad nam je tesko uskladiti sve obaveze, jer oboje imaju aktivnosti preko tjedna Wink pa i ja obicno padam s nogu. iskreno, meni bi bilo draze da nemaju toga toliko ali nece pustiti nista od toga. u stvari, to su samo dvije aktivnosti, ali se svede na svaki dan geek

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

» Predstavljanje učenika

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.