Forum roditelja i učenika 2.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum roditelja i učenika 2.b

Forum je mjesto razgovora i suradnje između učenika, roditelja i učiteljica.


You are not connected. Please login or register

ljeto-kako provodimo ljeto, kako smo proveli ljeto

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Tmama



nisam odolila da ne otvorim novu temu, kad vec imamo novi (stari) forum Very Happy
htjela sam pitati kako provodite vrijeme preko ljeta, odnosno vasa djecica... sunny
mi smo dosad vec "odradili" more, djeca su bila u karate kampu u Medulinu tjedan dana u lipnju, mi (roditelji) smo bili tamo blizu njih (isto u Medluinu) Wink
nakon toga su isli u Mofit (tamo onaj veliki fitness centar kod skole) jedan tjedan na nekakvu organiziranu rekreaciju za djecu-bilo ih je malo, ali su se lijepo zabavili. trenutno su u "tata kampu" kako oni to zovu, jer je suprug na godisnjem pa su zajedno. osim toga Nino ide na tecaj plivanja, kako bismo izbjegli da mora u skoli proci taj tecaj Wink uspjeli ga nekako nagovoriti da krene i sad je zadovoljan.
eto, toliko od mene, pozdrav svima i uzivajte u ljetu i pisite sto radite cheers

2ljeto-kako provodimo ljeto, kako smo proveli ljeto Empty .....web stranicu razreda čet srp 28, 2011 9:17 am

svuk

svuk
Admin

Mi smo domeka.

Velika se upisala u Gimnaziju sa 63 boda.

Meni je stručni rad o razrednim web stranicama prošao na Državnu smotru korištenja informatike u obrazovanju kraće CUC, pa sam tako jedan od predavača od 14-16.11. Like a Star @ heaven

Javili su mi se iz Googla HR (nisam ni znala da imaju ured u RH)da će nam povećati kapacitete stranice, fotogalerije, te da bi da sklopim ugovor s centralom u SAD jer oni sponzoriraju obrazovanje u ovom dijelu svijeta Razz

A ovo trenutno radim

https://sites.google.com/site/drugasici/

Želi li netko pomoći, uređivati ili nešto tako neka se javi.
Mail je uvijek isti
nasrazred.b@gmail.com

Pusa svoj dječici! flower

http://sites.google.com/site/drugasici/

Tmama



bravo za curu, to je i vise od potrebnog broja bodova Wink
a i bravo za mamu, velika stvar, cestitke!! cheers
sto se uredjivanja tice, ja sam uvijek tu za nesto staviti, odnosno, trudim se Very Happy
nova stranica nasih drugasica je super, bas lijepo. nasmijala me prica, vec sam i zaboravila na nju Laughing
pozdrav

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.