Forum roditelja i učenika 2.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum roditelja i učenika 2.b

Forum je mjesto razgovora i suradnje između učenika, roditelja i učiteljica.


You are not connected. Please login or register

Ideja za igralište škole

+12
hrastinski ivana
VIDO
VTBmama
ivanafutivic
Saša Vidmar
IRENA
Tmama
Ella
Nella
dbreskovic
vgregec
svuk
16 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

26Ideja za igralište škole - Page 2 Empty Re: Ideja za igralište škole pet ruj 30, 2011 7:44 am

Tmama



moram se javiti, u zadnja dva maila se spominje moje ime Very Happy
htjela bih razjasniti da sam u najboljoj namjeri informirala nekolicinu drugih roditelja koji nisu iz naseg razreda, jer nam je u odredjenom trenutku falilo glasova. Mislav se javio, ostali su samo u razgovoru podrzali. vec sam naglasila kako vijece roditelja, sastav iz ove skolske godine jos uvijek nije formalno "u funkciji", jer jos nije odrzana prva konstituirajuca sjednica.
ukoliko ova akcija uspije svi cemo se jako veseliti i pridruziti se uredjenju skolskog okolisa. zato, drzimo fige i najdajmo se da ce nasoj djeci biti ljepse.
lp svima
t.

27Ideja za igralište škole - Page 2 Empty Re: Ideja za igralište škole pon lis 03, 2011 8:15 pm

svuk

svuk
Admin

Nismo prošli:
-izabrane lokacije su:
pothodnik Travno
- Runjaninova ulica i izlazak na Koturašku + dj.park
- dječje igralište Siget pored Osnovne škole.

Dobila sam mail s porukom da je to godišnja akcija i da se prijavimo sljedeće godine.

http://sites.google.com/site/drugasici/

28Ideja za igralište škole - Page 2 Empty Re: Ideja za igralište škole uto lis 04, 2011 7:47 am

VTBmama



Crying or Very sad Meni je baš žao.

29Ideja za igralište škole - Page 2 Empty Re: Ideja za igralište škole uto lis 04, 2011 8:38 am

Mislav VR



Poštovana gđo Vuk,

Zahvaljujem na inicijativi kao roditelj i kao dosadašnji predsjednik Vijeća roditelja. Volio bih kada bi većina učitelja i profesora imala isti entuzijazam kao vi.

Kroz nekoliko godina angažmana u školi bio sam u prilici shvatiti način funkcioniranja škole i nadam se i značajnu količinu činjenica koji ga određuju.

Iz tog razloga sam i dalje voljan pomoći osobnim angažmanom i angažmanom u organizaciji rada škole kako bi svim djelatnicima, djeci i roditeljima povezanost sa školom bila što ugodnija i to na maksimalno korektan i obziran način.

Razumijem osobnu bojazan, no uvijek postoji način da se stvari dogovore na konstruktivan način.

Biti će još akcija, stoga i dalje stojim na raspolaganju. Kontakt imate.

Srdačan pozdrav

30Ideja za igralište škole - Page 2 Empty Re: Ideja za igralište škole uto lis 04, 2011 9:18 am

Tmama



meni je jako zao Neutral , no, ajmo dalje. ja sam isto tu za pomoc ako treba.
samo da vam kazem kako sam upravo saznala za jos jednu donaciju skoli, tipkovnice i skeneri. Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Predstavljanje

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.