Forum roditelja i učenika 2.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum roditelja i učenika 2.b

Forum je mjesto razgovora i suradnje između učenika, roditelja i učiteljica.


You are not connected. Please login or register

Dobro došli

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Dobro došli Empty Dobro došli sub sij 22, 2011 9:54 am

svuk

svuk
Admin

Ovo je roditeljski forum, što točnije znači ovdje razgovaraju, pitaju roditelji.
Ja kao učiteljica(admin Foruma) rasprave mogu usmjeravati, mogu premještati teme, ali ne mislim ništa brisati (sve dok odgovara minimalnoj dozi pristojnosti).

Za sudjelovanje možete biti anonimni, a možete se i registrirati.
Na kraju školske godine 30.08.2011. obrisat ću ovaj Forum i ako će biti potrebno otvoriti novi za drugi razred.

Uživajte i pišite što vas zanima...
Dobro došli School%20Kids

http://sites.google.com/site/drugasici/

2Dobro došli Empty Re: Dobro došli pon sij 24, 2011 8:26 am

Tmama



pozdravljam ovu ideju, jako mi se dopada. nadam se da ce se ostali roditelji takodjer prikljuciti. btw. ja sam inace mama od Nina Wink

3Dobro došli Empty Re: Dobro došli pon sij 24, 2011 10:20 am

VTBmama



Odlična ideja. Hvala učiteljice Sandra cheers

4Dobro došli Empty Re: Dobro došli pon sij 24, 2011 11:46 am

Tmama



VTBmama - od Vite? Very Happy

bilo bi zgodno da bar u prvom postu znamo nekako tko je ciji roditelj (ako smo se registrirali), cisto da znamo s kime komuniciramo. tko zna, mozda ce se kasnije ukljuciti i netko tko nece biti iz naseg razreda. u svakom slucaju, jako zgodno (ponavljam se Embarassed ). i da pohvalim sto je uciteljica stavila ovu pjesmicu o zimi na stranicu. zadnji put je N izgubio onaj igrokaz pa smo izvodili svasta da ga dobijemo. to je valjda po murphyevom zakonu geek

5Dobro došli Empty Re: Dobro došli pon sij 24, 2011 11:50 am

VTBmama



Jesam, Vitina mama sam Smile

6Dobro došli Empty Re: Dobro došli pon sij 24, 2011 12:18 pm

svuk

svuk
Admin

Ovdje na Forumu me bocnite kad se izgubi neki listić ili nešto ne donesu kući.

Nije da se opravdavam, ali ne stignem na svim frontama (upravo je najmanje prohodalo Wink, izabrana sam za podpredsjednicu Udruge hrvatskih učitelja i hodam po tribinama, web stranica, razred....

Drago mi je da ste tu.... cheers

http://sites.google.com/site/drugasici/

7Dobro došli Empty Re: Dobro došli pon sij 24, 2011 12:43 pm

Tmama



hej Vitina mama, jel Vito ozdravio? od nasih prijatelja je mala isto imala streptokok, vrrrlo nezgodno, na kraju isla na injekcije jer nije nikako htjela piti atb. ali, ona je mala (3 god). moja je K isto na pocetku 1.razreda 2x bila pozitivna na streptokok (a do tada nikada), vec sam bila luda od silnih atb. nakon dvije ture proslo. Laughing

uciteljice, nemojte se opravdavati, pa sto bi bilo da nema stranice? ja sam samo rekla da mi je to blagodat, ta stranica. jer, moj N je lezeran, sto je ponekad dobro (za razliku od K koja je stalno u grcu i strahu, ahh, a nitko ju ne tjera ni ne sili, ko nebo i zemlja su), a ponekad me natjera u ludilo (eto, kao npr. s tim igrokazom, bas sam bila ljuta Twisted Evil ). u 9 ujutro smo budili mame ne bismo li nekako nabavili taj papir.
zaboravila cestitati na svim ovim funkcijama, kad sve to stignete?? Shocked



Zadnja promjena: Tmama; pon sij 24, 2011 1:17 pm; ukupno mijenjano 1 put.

8Dobro došli Empty Re: Dobro došli pon sij 24, 2011 12:45 pm

svuk

svuk
Admin

Tmama je napisao/la:hej Vitina mama, jel Vito ozdravio? od nasih prijatelja je mala isto imala streptokok, vrrrlo nezgodno, na kraju isla na injekcije jer nije nikako htjela piti atb. ali, ona je mala (3 god). moja je K isto na pocetku 1.razreda 2x bila pozitivna na streptokok (a do tada nikada), vec sam bila luda od silnih atb. nakon dvije ture proslo. Laughing

uciteljice, nemojte se opravdavati, pa sto bi bilo da nema stranice? ja sam samo rekla da mi je to blagodat, ta stranica. jer, moj N je lezeran, sto je ponekad dobro (za razliku od K koja je stalno u grcu i strahu, ahh, a nitko ju ne tjera ni ne sili, ko nebo i zemlja su), a ponekad me natjera u ludilo (eto, kao npr. s tim igrokazom, bas sam bila ljuta Twisted Evil ). u 9 ujutro smo budili mame ne bismo li nekako nabavili taj papir.

Ovo je mama od drugog Vite, Topić Brečevića Wink

http://sites.google.com/site/drugasici/

9Dobro došli Empty Re: Dobro došli pon sij 24, 2011 1:16 pm

Tmama



joj, ja cu poludit geek oprostite, nesporazum. eto, bar se napricasmo Cool

10Dobro došli Empty Re: Dobro došli pon sij 24, 2011 1:27 pm

VTBmama



Hvala učiteljice na razjašnjenju Very Happy

Što se tiče domaće zadaće, osim što mu ja spremam
školsku torbu Embarassed za sad nemamo nikakvih problema oko vođenja brige o istoj, jer sve sam radi (kuc, kuc) study

11Dobro došli Empty Re: Dobro došli pon sij 24, 2011 1:38 pm

Tmama



ja sam nekako N drzala za puno neozbiljnijeg i nemarnijeg Embarassed pa sam se u stvari iznenadila. ja sam u 1.polugodistu svaki dan pregledavala sto su radili, on je volio pokazivati, nije mu to bila tlaka, to je cak bilo vrijeme koje smo imali samo nas dvoje. oko zadace mu nisam pomagala, ne slazemo ni torbu zajedno, ali samo pitam svaki dan za zadacu (trudim se onako diskretno, pa prvo pocnem s glupavim pitanjima: jeste puno siljili danas? pa onda sa zadacama......).iako, nekad vidim da zaboravi, pogotovo kad nesto treba nauciti. tako da mislim da nije lose da ga ja "piknem". danas ujutro se sjetio da mora ovu pjesmicu naucit napamet Evil or Very Mad onda je sa sestrom ucio ujutro uz dorucak i naucio je. dogovorili smo da ce ponovit popodne, ali voljela bih (ja) da je to napravio preko vikenda.

12Dobro došli Empty Re: Dobro došli sri sij 26, 2011 5:13 pm

vgregec



super ideja, bravo.
Mi se jos uvijek, iako je proslo pola, privikavamo na skolu. Cini mi se da Lari to ide bolje nego nama (meni i tati).

13Dobro došli Empty Re: Dobro došli čet sij 27, 2011 8:09 am

VTBmama



Da, i meni se čini da se ja na njegovu školu i obaveze teže privikava od njega. Ja bih se stalno nešto brinula, pa mi se onda čini da nemam razloga za brigu, pa me brine da li se dovoljno brinem i tako u krug Rolling Eyes A za to vrijeme on ide u školu i super mu je. bounce

14Dobro došli Empty Dobro došli uto vel 01, 2011 8:11 am

Nella



Da li smo se riješili streptokoke ili je još netko bolestan? I, na kraju, koji je Vito bio bolestan?
Vrlo mi je konfuzno razlikovati djecu sa istim imenima. Klinci sve znaju i njima nije problem, a ja...
Jedino me tješi kad čujem kolegu s posla koji kaže da u razredu njegove kćerke ima 11 djevojčica koje se zovu Ivana (i njegova također). Ukupan broj djece je 23 (medicinska srednja škola, smjer sanitarni inspektor, i samo jedan razred, pa se nije moglo drukčije složiti?!).
Da je kod nas tako, ne znam što bih.



Zadnja promjena: Nella; uto vel 01, 2011 5:53 pm; ukupno mijenjano 1 put.

15Dobro došli Empty Re: Dobro došli uto vel 01, 2011 10:39 am

VTBmama



Bolestan je bio Vito Telebuh, moj Vito TB je zdrav. On se riješio streptokoknih angina s 4 godine kad je operirao
mandule cheers

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.